Reklama

.

5 let spolupráce s agenturou Lesensky.cz

Před více než 5 lety navázala naše agentura spolupráci s přední brněnskou PR agenturou Lesensky.cz. Ta se během těchto let vyprofilovala na jednu z významných PR agentur v České republice. V jejím portfoliu lze nalézt řadu předních českých i zahraničních firem z různých oborů obchodu, výroby, průmyslu, pojišťovnictví, bankovnictví a internetových obchodů.

Velice si vážíme této spolupráce, která je zaměřena především na publikování PR článků, komentářů, rozhovorů a analýz na našem informačním a publikačním portálu PRESSCONT NEWS . Agentura Lesensky.cz pravidelně zveřejňuje na našem portálu velice zajímavé články, které slouží k větší informovanosti potencionálních obchodních partnerů, klientů pojišťoven, bankovních domů, zákazníků e-Shopů či cestovních kanceláří. V nich se mohou dozvědět o připravovaných novinkách, sezónních nabídkách, užitečných radách a doporučení.

Věříme, že oboustranně výhodná spolupráce našich agentur bude pokračovat i v následujících letech. Našim společným cílem je propagovat české i zahraniční firmy působící v České republice. Čtenářům a potencionálním zákazníkům pak relevantní informace, které by jim pomáhaly při rozhodování.

Mgr. Pavel Špatenka
ředitel